Geslaagden aan OSG Singelland

Drachten

Aan de Openbare Scholengemeenschap Singelland zijn de volgende leerlingen geslaagd voor pro, oom, vmbo, havo, atheneum, gymnasium en isk, met vestigingen in Drachten, Burgum en Surhuisterveen.

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

Vmbo bouwen, wonen & interieur basisberoepsgerichte leerweg:

Raymon Elzinga; Jorin Landman; Colin Langoor; Xander van der Veen, Rottevalle; Dylan Woudstra.

Vmbo bouwen, wonen & interieur kaderberoepsgerichte leerweg:

Willem Hoekstra, Earnewâld; Remco van der Molen.

Vmbo dienstverlening & producten basisberoepsgerichte leerweg:

Sinan Berisha.

Vmbo dienstverlening & producten kaderberoepsgerichte leerweg:

Robert Jan Doddema; Joël Gerrits; Ferdian de Groot; Thomas Kooitje, Oosterwolde; Yanick Stuurman; Jens Visser; Arjen van der Wijk, Drachtstercompagnie.

Vmbo economie & ondernemen basisberoepsgerichte leerweg:

Ricciano Quammie.

Vmbo economie & ondernemen kaderberoepsgerichte leerweg:

Malina van den Bosch; Daan Bosscher; Philip Breuker, Bakkeveen; Julian van den Brug; Ezra Regensburg; Tristan de Vries; Frederika van der Wal; Kornelis Welling, Oudega.

Vmbo consumptief-breed kaderberoepsgerichte leerweg:

Tymen de Jong, Burgum.

Vmbo horeca, bakkerij & recreatie basisberoepsgerichte leerweg:

Benjamin Bakker; Alex Bekkema; Jarno Bottenberg; Tineke Cruiming, Drogeham; Michel Elzinga; Fardau Gorter, Drachtstercompagnie; Edwin Kuipers; Bleond Shala; Gerjan Spijker, Surhuisterveen; Anna Veenstra; Delano Veldman; Franklin Vreeman.

Vmbo horeca, bakkerij & recreatie kaderberoepsgerichte leerweg:

Jeffrey de Boer, Rottevalle; Charissa Bos; Sharasee Denz; Meagan Foot; Elin Hasper; Iris Herder; Evan Kooistra, De Wilp; Dylan van der Linde; Berno Pultrum, Ureterp; Koert Smits, Ureterp; Chris Tuinstra; Sascha de Vries; Robin de Wit.

Vmbo media, vormgeving & ICT basisberoepsgerichte leerweg:

Jelmer Heida, Ureterp; Robbin Huisman; Gauke de Jong; Ricardo Taekema, Leeuwarden; Arno Tuinstra; Johan Zwart, Houtigehage.

Vmbo media, vormgeving & ICT kaderberoepsgerichte leerweg:

Tjibbe Linker, De Wilp; Bram van der Molen, Sumar; Samantha Nevels; Mika van de Poll, Drachtstercompagnie; Wietse Rosema; Dorien Schuch, Marum; Kim Venema; Janniek Visser; Niels Wester, Drachtstercompagnie.

Vmbo produceren, installeren & energie basisberoepsgerichte leerweg:

Ricardo Broersma; Andries van der Klok, Houtigehage; Thomas Kooiker; Sytze Pool, Oudega; Renso Postema, Burgum; Johan Smids; Axel Spoelstra; Matthijs Vos; Tygo Westerkamp, Bakkeveen; Mathijs Zuidema, Surhuisterveen.

Vmbo produceren, installeren & energie kaderberoepsgerichte leerweg:

Jordy Arendz, Oudega; Freark Biesma, Nijega; René Brouwer; Oszkar van Dobbenburgh; Jesse Miedema, Ureterp; Stefan Schokker; Stefan Stoker; Mark Veenstra.

Vmbo zorg & welzijn basisberoepsgerichte leerweg:

Grytsje Antuma, Rottevalle; Raimyëan Bentura; Laura Hager; Feike van der Heide; Rina Ibishi; Ayla Knol; Suien Koij; Jantsje Kootstra, Oudega; Jomaina Maatita, Marum; Fleur Mahne, Burgum; Gerrie Nijboer; Wietske Nijboer; Steven Smits, Ureterp; Jorien de Vries, Ureterp; Lianne Vrolijk; Jardi de With, Boornbergum.

Vmbo zorg & welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:

Najlaa Abdul Hussain; Jenita Akkerman, Boornbergum; Anouk Alma; Tessa Bekkema; Anneliese Bethlehem; Wytske Biesma, Opeinde; Taniesha Candala; Lisanne van Dijk, Boornbergum; Anita Faber, Burgum; Mandy Chelsea Hartkoorn; Esmée van der Heide, Oudega; Laura Hogendijk; Marissa Meister; Jasmijn de Roos; Yanicka Sibma, Garyp; Klaas Smits, Ureterp; Esmee Spoelstra; Lotte Sprietsma; Lidia van der Wal; Tamara van der Wal; Fardau de Witte; Sanne van Zijl.

Vmbo theoretische leerweg:

Bas van der Aart; Janiek Alves, Hemrik; Anna Beintema; Renée Bergsma, Beetsterzwaag; Hidde Betten; Lukas Boomstra; Demi de Bruijn; Laura Busch; Julia van Dijk; Sietse Doddema; Thomas Du Toit; Sven Eefting; Bobbi Fredriksz; Daan Gebel; Nicky Geenen, Nij Beets; Eva van der Haak; Nynke de Haan; Erwin de Haan, Augustinusga; Océane Heemstra; Jesper van der Hert; Tanisha Isidora; Sytse de Jong, Boornbergum; Sander de Jong, Ureterp; Stoyjan de Jong, Oudega; Melvin de Jong; Fleur Jongsma; Demi Jongsma; Celwin Kloostra; Ardian Kuçi; Jildou Kuipers, Opeinde; Jan-Wiebe Kunnen, Beetsterzwaag; Esmée Martinez; Roos van der Meer, De Wilgen; Gauke van der Mei, Drachtstercompagnie; Nienke van der Meulen; Erjan Nicolai; Chris Nicolai, Nijega; Jente Nijboer, Drachtstercompagnie; Silke Numan, De Wilgen; Juna Nutterts; Léon Oosterhuis; Pung Phuengpathomphorn; Ilse Postma, Drachtstercompagnie; Marinthe Reitsma; Allis Richardson; Uilkje Riemersma, Opeinde; Dennis van Roeden, Ureterp; Ruben Rozema; Max van der Scheer; Felicia Spithoff, Frieschepalen; Anouk Steenwijk; Ruben Talstra; Winoa Tehubijuluw; Shanna Tehubijuluw; Marije Tenge; Esmee Terlage, Siegerswoude; Jesper Toering; Renée van der Tol, De Wilgen; Susanne van Veen; Jerrel de Voor, Rottevalle; Petra Wagemakers; Lotte Weersma, Opeinde; Tim Wiersma, Ureterp; Hielke Marten Wijma, Oudega; Rosa van der Woude; Elina Zanstra; Sybren Zijlstra; Carmen de Zoete.

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

Havo:

Jurjen van Akker; Irene Akkerman; Yazan Alsafadi; Huz Amedi; Vera Arendz, Wijnjewoude; Eva Avezaat, Gorredijk; Damian Been; Linda Bekkema, Marum; Richard Benthem, Opende; Esmee Boersma; Joran Borger; Hesther Bosma; Berber Braam; Kor Bron, Ureterp; Lina Bruinse; Pelle Bruinsma; Alina Bruinsma, Hemrik; Patrick Bus, Oudega; Jesper Busstra, Nij Beets; Boelo Cromheecke; Sil Damstra; Danique Damstra; Jantine Dantuma; Jasmijn Dat; Maikel van Dijk, Surhuisterveen; Djoerd Dijkstra; Menno Dijkstra, Eastermar; Jarno Dirksen; Menno Dokter, Opende; Tycho van der Duim, Opeinde; Eline Duineveld; Jody Dumas; Sander van der Dussen; Gijs van den Eeden, Opende; Andries Ensing, Gorredijk; Romy Epema; Hidde Faber, Terwispel; Sven Fissiaux; Femke van der Galiën, Beetsterzwaag; Andrea Gall; Casper Gart; Alice Gjaltema; Ilja Goedemoed; Jeffrey Graansma, Boelenslaan; Amelia Groenhof, Lippenhuizen; Robin van der Haak; Ilse de Haan, Lippenhuizen; Greta van der Harst, Ureterp; Hedde Helmhout, Rottevalle; Marije Hengst, Eastermar; Noa Hofstee; Selina Holtrop; Feya Hovenga; Emma Huizinga; Fardau Jagersma, Opende; Myrthe Jansen, Surhuizum; Thijs Jansma; Christine de Jong; Bas Kasemier, Bakkeveen; Richard Klabbers, Gorredijk; Steff Kooistra, Houtigehage; Hendrik Kooistra, Harkema; Hilbert Koppenol; Eric Kroes; Cas Krom, Marum; Tim Laanstra, Wijnjewoude; Michiel Meeuwisse; Chantal Meijer; Melanie Meter; Marlijn van der Meulen; Lena Meulman; Jeffrey Moraal, Beetsterzwaag; Daniëlle Mulder; Kevin Murugesu; Roel Nicolai, Opende; Frances Nienhuis; Lisanne Ophuis, Harkema; Judith Osinga; Danique Pekelsma; Jake Pham; Iris Poelman, Opeinde; Déan Posthumus; Amarins Postma, Ureterp; Annewiek Prins; Nick Riemersma; Romy Rolf; Finn Rondema; Keke Roorda; Kevin Rozema; Yaëlla Scheper; Jodi Schievink, Harkema; Aurora Schokker; Anna Schreuder, Bakkeveen; Silvan Siebenga, Bakkeveen; Bjorn Smit; Tosca Snelten van Eunen; Hanneke Snip, Opende; Wessel Soepboer; Mark Spaan; Marrit Steensma; Jort Straatsma, Beetsterzwaag; Gitte Talsma; Wessel Tangenberg, De Wilgen; Meike Tempel; Anke Tjoelker; Martijn du Toit; Justin Valkenburg; Janiek Veenstra, Houtigehage; Maura van der Velde, Bakkeveen; Nienke Venema, Frieschepalen; Bram Vink; Tess Visser; Willem de Vries, Eastermar; Jochem de Vries; Marc de Vries; Ivar Weening; Marrit Westerhuis, Marum; Niels van der Wiel; Jeannet van der Wiel, Harkema; Tessa Wiersma; Alex Wijma; Joena Wisman; Laura Wouda; Soufiane Zaghdoud; Niels Zijlstra.

Atheneum:

Koen van der Aa, Beetsterzwaag; Rutger Anema; Hilde Baron; Boudewijn Benjamins; Jessay Beukema, Leeuwarden; Noor Bleckman, Earnewâld; Gerben Boer, Kortehemmen; Hiske de Boer, Eastermar; Anouk Boer, Kortehemmen; Jildou Boersma; Niels Boonstra; Sjirk Bruinsma; Pim Dekker, De Wilgen; Rob Dolstra; Stefan de Haan; Naomi Hoekman; Diana Hoeksma, Burgum; Frea Hoekstra; Julia Hofma; Rein Hogendorp; Twan Holtrop; Annick Huisman; Nico Jansen; Krishan Jokhan; Miriam de Jong, Siegerswoude; Razan Kanaan; Megan Koch; Marijke Koen, Ureterp; Sander Koning, Terwispel; Leonie Konings; Anna Koopmans, Lippenhuizen; Irma Krol; Ben Krom, Marum; Jort Kuiphuis, Olterterp; Marit Kunnen; Nina Kunnen, Boornbergum; Jesper Kussendrager; Laura Laan; Anne-Maartje Leurink; Vera van der Meer, De Wilgen; Robin van der Meijden; Timo van der Meulen, Bakkeveen; Ilse Moen; Milan Mulder; Bente Nauta, Surhuisterveen; Jordy van Nispen, Olterterp; Yael Pieterson; Thije Pop; Roos Postma, Kortehemmen; Robin Roelofs; Nils Rutjes; Tim Schipper; Folkert Scholten, Beetsterzwaag; Alex Sloot; Myrthe Smit, Opeinde; Kelvin Spa; Erwin Spoelstra; Borre van Steenwijk; Rosa Storm, Oudega; Lieke Straatsma, Beetsterzwaag; Marten Struijk, Ureterp; Lisa Terpstra; Dagmar Terpstra; Sean Tjon-A-Joe; Kim Trat; Silke Veenstra; Sandra Veenstra, Frieschepalen; Rindert Venema, Eastermar; Emmanuel Verhoeven; Allert Visser, Earnewâld; Laurian de Vries; Beaudine Wagenaar; Nina van Weperen; Marianne Westerhof; Lin Xia Wichers; Anna Wieringa; Mark van der Wijk, Houtigehage; Ellis de Wit; Thalina Wouda, Gorredijk; Anne Woudstra; Tim Yeung; Justine Zijlstra; Annelies van Zinderen, Beetsterzwaag.

Gymnasium:

Louw Biesma, Opeinde; Jildou Brouwer, Burgum; Jarna Bruinsma; Rob van der Duim; Wiger Hartstra; Mariska van Hattum; Bram Jaasma, Burgum; Nanke Kramer, De Veenhoop; Abe Kramer, Beetsterzwaag; Floor Schipper; Marijn Verhoeve.

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland VO Surhuisterveen

Vmbo bouwen, wonen en interieur kaderberoepsgerichte leerweg:

Falco Bierma, Kootstertille; Tycho van Dijk; Theun de Haan, Eastermar; Mike Meetsma, Augustinusga; Johannes Storm, Surhuizum.

Vmbo mobiliteit en transport basisberoepsgerichte leerweg:

Dicky Jager, Harkema; Iwan Praamstra, Kootstertille; Taeke van der Veen, Harkema; Jarno van der West, Harkema.

Vmbo mobiliteit en transport kaderberoepsgerichte leerweg:

Johan Hiemstra, Harkema; Duco de Hoop, Noardburgum; Tjalling Veenstra, Surhuizum; Wout van der Velde, Surhuizum.

Vmbo dienstverlening en producten basisberoepsgerichte leerweg:

Arthon Bouwer, Drogeham; Emily Elzinga, Harkema; Andries Gal, Augustinusga; Brian de Jong; Iris Nitschkowsky, Opende; Jennie Wijma, Harkema.

Vmbo sport, dienstverlening en producten kaderberoepsgerichte leerweg:

Mark Alma, Harkema; Marco Jager; Andy Nijboer, Boelenslaan; Mayk Numan; Sander Ritsma, Opende; Kristian Taal, Drogeham; Hannah Tienstra, Rotsterhaule; Johan Veenstra, Augustinusga; Jildau Vellinga, Noardburgum; Jille Visser, Harkema; Ilse de Vries, Opende; Corwin Westerhof, Opende.

Vmbo zorg en welzijn basisberoepsgerichte leerweg:

Ezzat Abdel-Halim; Mohammad Ghariri; Hendrik Koops, Harkema; Patricia Makelaar, Harkema; Sanne Meijer, Harkema; Lorianne Vries, Harkema; Dylan IJbema, Opende; Jetty van der Zwaag, Harkema.

Vmbo zorg en welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:

Branco Bakker; Anne Wietske Bremer, Drogeham; Baukje van Dekken, Boelenslaan; Marijke Elzinga, Harkema; Marieke Elzinga, Augustinusga; Hanny Henstra, Harkema; Ilse Hoeksema, Kootstertille; Anne-Harm Hoekstra, Kootstertille; Jellie Poelman; Silke Steendam, Kootstertille; Lutske van der Veen, Noardburgum; Ilse van der Veen, Boelenslaan; Mariëlle Wedzinga, Drogeham.

Vmbo theoretische leerweg:

Tim Banga, Houtigehage; Nynke Batema, Harkema; Wietske Bekkema, Harkema; Cato de Boer, Opende; Shakira de Boer; Angela Boersma, Opende; Daniëlle Boersma; Harmen Pieter Bosch, Harkema; Jesse Bosma, Harkema; Franke Bouwer; Allissa Bron, Harkema; Yassine Bulthuis, Boelenslaan; Sieberen Dam; Silke Dijkstra, Twijzel; Imke Dijkstra, Opende; Jesmer Dolsma; Henriëtte van den Einden, Harkema; Rosita Feenstra, Kootstertille; Lyanne Gerdez, Harkema; Johan Gjaltema, Surhuizum; Sigrid de Haan, Harkema; Alisa Hamstra, Harkema; Janouk Heidbuurt, Drogeham; Sanne Hoeksma, Kootstertille; Tessa Hoekstra, Opende; Sander Hoekstra, Harkema; Johannes Jansma, Harkema; Wibo Jissink; Maaike de Jong, Opende; Regina Kazemier, Harkema; Margriet Kootstra, Harkema; Durkje van der Meer, Harkema; Joke van der Meer, Kootstertille; Sietze van der Meer, Harkema; Femke van der Meer, Harkema; Shana van der Meer, Harkema; Kenneth van der Meijde, Harkema; Linda van der Meulen, Boelenslaan; Luna Muijs, Opende; Kevin Nauta, Surhuizum; Janne Nicolai, Opende; Patrick Prins, Drogeham; Naomi Reinders, Drogeham; Gerben Rispens, Surhuizum; Daniëlle Roskammer, Boelenslaan; Celine Smedes, Harkema; Jitze Snip, Opende; Helena Storm; Rianne van der Tuin, Harkema; Geert van der Tuin, Harkema; Anna Valk, Eastermar; Jurryt van der Veen; Hille Veenstra, Surhuizum; Jordy Veenstra; Gerke Veenstra, Opende; Hannah van der Veer; Judith Vehe, Opende; Eline Visser; Daniëlle Visser, Opende; Hilda Wagenaar; Lisanne Wiesenekker, Eastermar; Gerda Witteveen;Martine Zuiderveld, Harkema.

(geen woonplaats = Surhuisterveen)

Singelland Burgum

Vmbo theoretische leerweg:

Leon Bakker, Gytsjerk; Jelmer Bethlehem, Garyp; Rick Boonstra, Noardburgum; Ryan Born, Sumar; Franciska Bouius, Zwagerbosch; Rianne van Dekken; Marlou van Dijk, Aldtsjerk; Jurrian Dijkstra; Thomas Dol, Hurdegaryp; Tessa van Eijden, Ryptsjerk; Jacobien Grijpstra, Hurdegaryp; Margreet Groenewoud, Hurdegaryp; Folkert de Haan, Noardburgum; Trienke van der Heide, Oentsjerk; Terry Hoekstra; Jelyn Houweling, Hurdegaryp; Emma Jansen, Gytsjerk; Lejla Kadic; Yvonne ten Kate, Noardburgum; Suzanne ter Keurs, Garyp; Nynke Kinderman, Garyp; Nynke Koops, Eastermar; Jarno Kuitert, Feanwâlden; Daimy van der Leest, Garyp; Jesse Looijenga, Tytsjerk; Anine Lourens; Janna van der Meer; Hessel Nicolai, Feanwâlden; Elke Nijboer, Garyp; Marije Nouta, Hurdegaryp; Iris Poelstra, Eastermar; Setara Rahimi; Sogand Rahimi; Dian Reiding, Kootstertille; Jurjen van Rijs, Feanwâlden; Iris Ros, Gytsjerk; Zoë Scheffer, Hurdegaryp; Myrthe Sietsma; Patrick Spijkstra; Nora Stellingwerf; Jim Steunebrink, Noardburgum; Elske Stout, Hurdegaryp; Iselda Veenstra, Hurdegaryp; Elena Venema, De Westereen; Jesse de Vries; Marscha de Vries, Tytsjerk; Lianne Walstra; Hindrik Westra; Lars Wielinga; Syt Wijngaarden.

(geen woonplaats = Burgum)