SC Cambuur wint met 5-0 van FC Den Bosch

LEEUWARDEN - Ter voorbereiding op het seizoen 2016-2017 speelde SC Cambuur afgelopen zaterdag een oefenduel tegen de eerste divisionist FC Den Bosch. Bijna 2.000 mensen waren getuige van de wedstrijd, die plaatsvond bij SC Leovardia aan het Kalverdijkje in Leeuwarden. Voorafgaand aan de wedstrijd gaf SC Cambuur een voetbalclinic voor de jeugd van SC Leovardia.

Rob Boogaard, voorzitter SC Leovardia: “Evenementen als deze met een voetbalclinic van SC Cambuur voor onze jeugdleden en een oefenwedstrijd SC Cambuur-FC Den Bosch zijn hartstikke leuk voor onze leden en sponsoren, maar ook zeker voor de supporters van SC Cambuur. Het was een mooie en gezellige dag.” Ze sloten de eerste helft af met 4-0. SC Cambuur won de wedstrijd met 5-0. Sander van der Streek scoorde het eerste punt al na vijf minuten. Bosz maakte de tweede goal uit een vrije trap. Martijn Barto scoorde de derde goal uit een voorzet van Peersman. Monteiro maakte het vierde doelpunt en Dominik Masek bepaalde de eindstand met het vijfde doelpunt. Bij SC Cambuur waren zowel op als naast het voetbalveld nieuwe gezichten te zien. Uiteraard de nieuwe trainer Rob Maas, maar ook onder andere Jordy van Deelen, Chiró N’Toko, Gino Bosz, Matthew Steenvoorden en Raymond Gyasi. Verder waren oude bekenden als Martijn Barto, Erik Bakker en Sander van de Streek aanwezig. Cambuur wil zich, mede door dit oefenduel, optimaal voorbereiden op de start van dit seizoen in de Jupiler League. Deze begint op 5 augustus uit tegen VVV. Met de ervaring van drie jaar in de Eredivisie is de verwachting dat SC Cambuur in staat zal zijn mee te draai en in de top van de Jupiler League.