Doorloper | Grenzeloze liefde voor de Vogelwijk

LEEUWARDEN - Het bestuur van Wijk- en Speeltuinvereniging K.I.O. stelt zich in deze Doorloper aan u voor.

Zij zetten zich voor iedereen in; van het jongste lid (1) tot aan het oudste lid (104) die nog altijd op de Nieuwjaarsreceptie komt. Ons motto... K.I.O. Kindervreugd is Oudervreugd. We kunnen niet zonder... Onze leden en vrijwilligers. We hebben helemaal niks met... Hangjongeren. Een feestje bouwen doen we als... Het nieuwe jaar begint met onze Nieuwjaarsreceptie. Het mooiste uitje dat we hebben ondernomen, was... Jaren geleden met de bus naar speelstad oranje. De laatste keer dat we met elkaar goed gelachen hebben was... Bij het optuigen van de kerstboom en een medewerker op de stoel stond om de piek te plaatsen en met de boom om ging. En dat we vreselijk baalden... Dat de speeltoestellen vernield werden. Leeuwarden is voor ons... Een stad waar je prima uit kunt gaan. Als wij de baas van Leeuwarden waren, dan... Luisterden we meer naar eigen mensen. Als Cambuur wint, dan... Hebben we een goed zin. Als we in een ander land zouden moeten wonen, dan gingen we met zijn allen naar... Een warm land, lekker in de korte broek. We zouden graag de volgende persoon een lintje willen geven... Henk Deinum, en dan bedoelen we niet de wethouder, maar ons bestuurslid. Bijna 20  jaar bestuurslid  en ruim 30 jaar vrijwilliger in onze vereniging! Wat ons bindt is... De liefde voor de Vogelwijk. We hopen met z’n allen door te gaan tot... We niet meer kunnen of dat de speeltuin ons wordt ontnomen. Meedoen aan deze rubriek? (dat kan individueel én als team of vereniging) Stuur dan een e-mailtje naar redactie.hah@ndcmediagroep.