Doorloper | Badminton is veel meer dan een campingsport

LEEUWARDEN - De Doorloper van deze week staat in het teken van de Jeugdcommissie van de Leeuwarder Badminton Club. Deze club viert in maart alweer het 60-jarig bestaan. Tevens zoekt men sponsoren voor een jeugdtoernooi.

Ons motto... Wij doen het voor de jeugd. We kunnen niet zonder... Leuke badmintonactiviteiten organiseren voor de jeugd van de Leeuwarder Badminton Club en natuurlijk ook zelf badmintonnen. We hebben helemaal niks met... De uitspraak 'badminton is een campingsport'. Wanneer je het een keer hebt gespeeld zal het beeld snel veranderen. Een feestje bouwen doen we als... We in maart 2017 het 60-jarig jubileum van de Leeuwarder Badminton Club mogen vieren! De mooiste uitjes die we hebben ondernomen, waren... De jeugdkampen die we de afgelopen jaren hebben georganiseerd voor onze jeugd. Ieder jaar is het weer een feest om met de jeugd een weekend op stap te mogen. De laatste keren dat we met elkaar goed gelachen hebben, dat was... Op de laatste vergadering van de Jeugdcommissie en op ons afgelopen Sinterkerst-en-nieuwtoernooi! Waarbij de jeugdleden een familielid mee mochten nemen om mee te spelen. En dat we baalden... Toen een jeugdteam op één punt geen kampioen werd. Leeuwarden is voor ons de stad waar... Wij allemaal badmintonnen en activiteiten organiseren voor de jeugd. Als wij de bazen van Leeuwarden waren, dan... Was er een speciale badmintonsporthal gekomen waar de kinderen op verschillende niveaus training kunnen krijgen en hun wedstrijden kunnen spelen. Als Cambuur wint, dan.... Zijn er een flink aantal jeugdspelers blij en één lid van de jeugdcommissie niet. Als we in een ander land zouden moeten wonen, dan... Gingen we met zijn allen naar Griekenland voor de warmte of naar Denemarken in verband met de badmintoncultuur die daar nog steeds heerst, daar is badminton wat voetbal hier in Nederland is. Hier zijn wij stiekem wel jaloers op. We zouden graag de volgende personen voor een lintje willen nomineren... Misschien een beetje cliché, maar alle vrijwilligers die het mogelijk maken dat er activiteiten voor de jeugd georganiseerd kunnen worden. Dat zijn bij onze club gelukkig niet alleen de leden van de Jeugdcommissie. Wat ons bindt is... De liefde voor de badmintonsport en er voor zorgen dat de jeugd aan leuke activiteiten kan deelnemen. We hopen met z’n allen... Nog jaren leuke activiteiten voor de jeugd van onze mooie club te mogen organiseren en dat we nog meer leuke kinderen mogen begroeten bij onze gezellige club. Kom ook eens langs. Oproep: Wie wil ons jaarlijkse jeugdtoernooi sponsoren? Wij organiseren deze dit jaar op 4 maart, een jeugdtoernooi waar spelers uit heel Noord-Nederland aan mee mogen doen. Interesse om de jeugd een steuntje in de rug te geven? Mail naar: lbc_ccp@hotmail.com. Meedoen aan deze rubriek? (dat kan individueel én als team of vereniging) Stuur dan een e-mailtje naar redactie.hah@ndcmediagroep.