Doorloper | Minimaal vijftien jaar doorgaan bij onze club

Leeuwarden - De Doorloper van deze week staat in het teken van drie jongemannen van net in de veertig die het voetbalteam V.V. Nicator JO13-1 trainen en leiden. Dit team werd zowel in de najaarscompetitie 2016 als voorjaarscompetitie 2017 overtuigend kampioen.

Wij zijn: Cor Munster, Edwin Meijerhof en Marnix van der Geest. Ons motto: Teambuilding en saamhorigheid met als resultaat gezamenlijk winnen. We kunnen niet zonder: Gezelligheid. Dit ingrediënt is volop aanwezig bij onze vereniging V.V. Nicator. We hebben helemaal niks met: Grotere verenigingen met overvolle kleedkamers, strakke schema’s en geen ruimte om je voor te bereiden op de wedstrijd. Feestjes bouwen doen we als: Wij zijn altijd in voor een feestje. En als er geen feestje is dan maken wij die zelf. De mooiste uitjes die we hebben ondernomen, waren: Toch de trips naar de eilanden waar we steeds een topdag van maakten als team met de vele ouders. De laatste we met elkaar goed lachten, dat was: Elke training en wedstrijd wordt er gelachen. Ontzettend veel wordt er altijd gelachen op de jaarlijks terugkerende familiedag van onze club met onderling toernooi van jong en oud met BBQ en drankje. En dat we flink baalden: De beslissing van de KNVB dat de wedstrijd Geel Wit 1 – Nicator 1 overgespeeld moest worden wegens 'vermeend meespelen' van onze hoofdtrainer. Leeuwarden is voor ons: De mooiste en gezelligste stad en altijd weer 'fijn thuiskomen'. Als wij de bazen van Leeuwarden waren, dan: Zou een vereniging als Nicator net zo belangrijk worden als de grote (fusie)clubs waar vele euro’s in zijn gepompt door de gemeente. Als Cambuur wint, dan: Begint dit aardig te wennen. Wij zijn er tijdens de thuiswedstrijden altijd bij. We zouden graag de volgende personen voor een lintje willen nomineren: Alle schaarse vrijwilligers bij alle verenigingen. Wat ons bindt is: Dorpsgevoel in de stad waar iedereen elkaar kent en de saamhorigheid groot is. We hopen met z'n allen door te gaan tot: 2032 en langer om het 100-jarig bestaan te voltooien van V.V. Nicator. Wat wij graag willen:  Nog meer gezelligheid in de kantine. Wij hebben nog wel plaats voor 'vriendenteams' die graag op zaterdag of zondag een balletje willen trappen. Wilt u individueel of als groep meedoen aan deze rubriek? Mail dan naar redactie.hah@ndcmediagroep.nl of doe een belletje naar 0641954610.