Doorloper | Gezelligheid troef bij Biljartclub 't Keldertje

LEEUWARDEN - Biljartclub 't Keldertje bestaat al ruim veertig jaar. De jeugdigste is 48 en de oudste jongere pas 76. Talenten mogen te allen tijde aan komen schuiven. Dat en meer in deze Doorloper. 

Ons motto: Gezelligheid en sportiviteit. We kunnen niet zonder: Onze dinsdagavond. We hebben helemaal niks met: Poolen of snooker. Feestjes bouwen doen we: Regelmatig. Zo hebben we ons jaarlijks etentje, de feestavond met spelletjes, paasbiljarten, kerstbiljarten en nog veel meer. Het mooiste uitje dat we hebben ondernomen: Ons jubileumreisje naar het Zuiderzeemuseum in Enkhuizen, naar aanleiding van ons veertigjarig bestaan. De laatste keer dat we met elkaar lachten: Lachen doen we wekelijks! En dat we baalden: Doen we gewoon niet! Gezelligheid is bij ons troef. Leeuwarden is voor ons: De thuisbasis. Als wij de bazen van Leeuwarden waren, dan: Zouden wij meer de buurthuizen sponsoren, zodat er meer mensen een leuk tijdverdrijf hebben. Als Cambuur wint, dan: Zijn wij ook in de winning mood! Als we in een ander land zouden moeten wonen, dan: Gingen we met zijn allen naar Spanje vanwege het mooie weer. We zouden graag de volgende persoon voor een lintje willen nomineren: Deze hebben we al een paar jaar geleden gegeven aan een van onze leden, die eigenlijk alles deed en nog doet voor onze club. Wat ons bindt is: De saamhorigheid. We hopen met z'n allen door te gaan tot: Ons honderdjarig bestaan, maar dan zullen er wel nieuwe leden bij moeten komen! Bij deze doen wij een oproep aan belangstellenden lid te worden van onze biljartclub 't Keldertje. Wij zijn gehuisvest in buurthuis Welgelegen, aan de straat van Welgelegen. Wij biljarten het gehele jaar door! Wij spelen een wintercompetitie en een zomercompetitie en biljarten kan voor een lage contributie. Bij genoeg ledenaanwas willen wij twee wedstrijdbiljarts aanschaffen. Voor eventueel contact en vragen kunt u bellen naar Cor Riemsma: 0636093282. Wilt u individueel of als groep meedoen aan deze rubriek? Mail dan naar redactie.hah@ndcmediagroep.nl of doe een belletje naar 0641954610.