Burgemeester Crone reikt medailles uit aan waterpolokampioenen Orca

LEEUWARDEN - Dat onze burgemeester kan waterpoloën wist u misschien niet, maar bij Orca’s Heren 4 is dit al een tijdje bekend. Het was daarom extra feestelijk dat burgemeester Crone afgelopen zaterdag de kampioensmedailles kwam uitreiken bij het einde van het zwem- en poloseizoen van de Orca-jeugd.

De Blauwe Golf was hiervoor speciaal afgehuurd en de kinderen lieten zich niet onbetuigd in het golfslagbad en de glijbaan.

,,Om half acht arriveerde onze burgemeester die, zoals bekend is, deze zomer afscheid neemt. Om de gelegenheid een officiële tint te geven, deed Ferd Crone speciaal zijn ambtsketting om voordat hij de waterpoloërs hun medaille omhing. Een bekroning van een mooi seizoen voor onze jeugd en een geweldig afscheid van Ferd aan onze club", zo laat men namens Orca weten.